информации и новини

во овој дел во вид на блог се објавуваат сите информации од јавен карактер
Петок, 15 Декември 2017 09:17

завршна сметка 2016

Напишано од
Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

завршна сметка 2016 на училиштето во учебната 2017/2018 година.

Почитувани завршна сметка на ООУ Гоце Делчев е преобемна за преглед на веб страната затоа Ви ја презентираме како додаток за превземање во .pdf формат. кликнете на повеќе...

 

Прочитајте 761 times Последен пат изменето на Петок, 15 Декември 2017 10:12
Повеќе во оваа категорија: « годишна програма завршна сметка 2017 »

Оставете коментар

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

локација

ул.Цветан Димов бр.1
1430 Кавадарци Р. Македонија

земи насоки
контакт телефони

тел: 043 411 837
факс:043 411 837

Email: info@ougd-kav.org
работно време

понеделник - петок: 07:30ч. - 17:30ч.
сабота и недела - е-маил контакт

недела и празници - не работиме!