информации и новини

во овој дел во вид на блог се објавуваат сите информации од јавен карактер
Четврток, 14 Декември 2017 20:37

годишна програма

Напишано од
Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Годишна програма  за работа на училиштето во учебната 2017/2018 година.

Почитувани годишната програма за работа на ООУ Гоце Делчев е преобемна за преглед на веб страната затоа Ви ја презентираме како додаток за превземање во .pdf формат. кликнете на повеќе...

 

Прочитајте 771 times Последен пат изменето на Петок, 15 Декември 2017 10:13
Повеќе во оваа категорија: завршна сметка 2016 »

Оставете коментар

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

локација

ул.Цветан Димов бр.1
1430 Кавадарци Р. Македонија

земи насоки
контакт телефони

тел: 043 411 837
факс:043 411 837

Email: info@ougd-kav.org
работно време

понеделник - петок: 07:30ч. - 17:30ч.
сабота и недела - е-маил контакт

недела и празници - не работиме!